90311-014LF
90311-014LF
90311-014LF
DigiKeys produktnummer
609-2743-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
90311-014LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 14POS 2.00MM
Detaljerad beskrivning
14 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,079" (2,00mm)
EDA-/CAD-modeller
90311-014LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,079" (2,00mm)