88948-102LF
88948-102LF
88948-102LF
DigiKeys produktnummer
609-88948-102LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
88948-102LF
Beskrivning
CONN RCPT 192POS EDGE MNT
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
192 Kontakt Uttag (honuttag) Kortkant, genomgående hål, högervinklad Natural
EDA-/CAD-modeller
88948-102LF Modeller
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Strömklassning (Ampere)
1A
Antal positioner
192
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Stigning
0,079" (2,00mm)
Spänningsvärde
1000V