88946-102LF
88946-102LF
88946-102LF
DigiKeys produktnummer
609-2500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
88946-102LF
Beskrivning
CONN RCPT 48POS EDGE MNT
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48 Kontakt Uttag (honuttag) Kortkant, genomgående hål, högervinklad Natural
EDA-/CAD-modeller
88946-102LF Modeller
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Strömklassning (Ampere)
1A
Antal positioner
48
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Stigning
0,079" (2,00mm)
Spänningsvärde
1000V