88945-102LF
88945-102LF
88945-102LF
DigiKeys produktnummer
609-2499-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
88945-102LF
Beskrivning
CONN RCPT 24POS EDGE MNT
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 Kontakt Uttag (honuttag) Kortkant, genomgående hål, högervinklad Natural
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
88945-102LF Modeller
Kategori
Terminering
Tryckmontering
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Egenskaper
Kortguide, distans
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Rör
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Natural
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Strömklassning (Ampere)
1A
Antal positioner
24
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Stigning
0,079" (2,00mm)
Spänningsvärde
1000V