86130261013345E1LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 86130261013345E1LF-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 86130261013345E1LF |
Beskrivning | CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 26 positioner 0,100" (2,54mm) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Fästtyp Push-Pull |
Tillv. | Kontaktlängd - hopkoppling 0,240" (6,10mm) |
Serie | Kontaktlängd - polstift 0,165" (4,19mm) |
Förpackning Tråg | Isoleringshöjd 0,344" (8,75mm) |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktform Cirkulär |
Kontaktdonstyp | Kontaktytbehandling - hopkoppling Guld eller guld-palladium |
Kontakttyp Stift | Kontaktytbehandling - polstift Tenn |
Delning - hopkoppling | Kontaktmaterial Kopparlegering |
Antal positioner | Isoleringsmaterial Polybutylentereftalat (PBT) |
Antal rader 2 | Egenskaper Stansningsspår |
Radmellanrum - hopkoppling | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Antal inlästa positioner Alla | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Stil | Isolering, färg Grå |
Mantling Isolerkapslad - 4 väggar | Spänningsvärde 250V |