77317-804-30LF
DigiKeys produktnummer
77317-804-30LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77317-804-30LF
Beskrivning
CONN HEADER R/A 30POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 30 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
77317-804-30LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Förpackning
Påse
Isoleringshöjd
0,190" (4,83mm)
15,0µin (0,38µm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt