77313-802-72LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Preci-Dip
I lager: 61
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
I lager: 0
Samtec Inc.
Datablad
Samtec Inc.
Datablad
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 72 positioner 0,100" (2,54mm)
77313-802-72LF
DigiKeys produktnummer
77313-802-72LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-802-72LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77313-802-72LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,135" (3,43mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,465" (11,81mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
15,0µin (0,38µm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt