77313-102-26LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 1 313
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 0
Datablad
I lager: 487
I lager: 480
I lager: 784
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 26 positioner 0,100" (2,54mm)
77313-102-26LF
DigiKeys produktnummer
77313-102-26LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-102-26LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77313-102-26LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,135" (3,43mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,465" (11,81mm)
Förpackning
Påse
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt