77313-101-24LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 1 174
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 710
Datablad
I lager: 454
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 24 positioner 0,100" (2,54mm)
77313-101-24LF
DigiKeys produktnummer
609-77313-101-24LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-101-24LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77313-101-24LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,095" (2,41mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,425" (10,80mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt