77311-822-25LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
Similar
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 25 positioner 0,100" (2,54mm)
77311-822-25LF
DigiKeys produktnummer
77311-822-25LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77311-822-25LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 25POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77311-822-25LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,305" (7,75mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,525" (13,34mm)
Förpackning
Påse
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
15,0µin (0,38µm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt