76745-121R14LF
DigiKeys produktnummer
609-76745-121R14LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
76745-121R14LF
Beskrivning
CONN HDR 14POS 0.100" STACK T/H
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Positioner stiftlistkontaktdon med distans 0,100" (2,54mm) Guld, GXT™ Genomgående hål
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
76745-121R14LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Längd - polstift (ihopkopplande)
0,471" (11,963mm)
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Längd - stackhöjd
0,728" (18,500mm)
Serie
Längd - bakände
0,126" (3,200mm)
Förpackning
Påse
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
Lödmetall
Antal positioner
14
Kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
Guld, GXT™
Stigning
0,100" (2,54mm)
Tjocklek kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
30,0µin (0,76µm)
Antal rader
2
Färg
Svart
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)
Basproduktens nummer
Längd - totalt stift
1,325" (33,660mm)