75168-101-04LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-75168-101-04LF-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 75168-101-04LF |
Beskrivning | CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 4 positioner 0,100" (2,54mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 75168-101-04LF Modeller |
Kategori | Terminering Lödmetall |
Tillv. | Fästtyp Push-Pull |
Serie | Kontaktlängd - hopkoppling 0,225" (5,72mm) |
Förpackning Påse | Kontaktlängd - polstift 0,101" (2,57mm) |
Artikelstatus Föråldrad | Isoleringshöjd 0,110" (2,79mm) |