72454-026LF
DigiKeys produktnummer
72454-026LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
72454-026LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 26 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
72454-026LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,365" (9,27mm)
Arbetstemperatur
-65°C-105°C
Strömklassning (Ampere)
1A