69830-020LF
DigiKeys produktnummer
609-3523-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
69830-020LF
Beskrivning
CONN DIP HDR IDC 20POS VERT
Detaljerad beskrivning
20 Positioner Bandkabel, DIP-hållare Kontakt Blue IDC 26-28 AWG, tvinnad eller solid Genomgående hål
EDA-/CAD-modeller
69830-020LF Modeller
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)
Antal positioner
20
Kabeldelning
0,050" (1,27mm)
Delningsavstånd vid kortkant
0,100" (2,54mm)