69830-014LF
DigiKeys produktnummer
609-5955-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
69830-014LF
Beskrivning
CONN DIP HDR IDC 14POS VERT
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Positioner Bandkabel, DIP-hållare Kontakt Blue IDC 26-28 AWG, tvinnad eller solid Genomgående hål
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
69830-014LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Monteringstyp
Genomgående hål
Serie
Kabelterminering
IDC
Förpackning
Rör
Ledningsdimension
26-28 AWG, tvinnad eller solid
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Genomföring
Kontaktdonstyp
Bandkabel, DIP-hållare
Kontaktytbehandling
Tenn
Antal positioner
14
Kontaktyta, tjocklek
150,0µin (3,81µm)
Kabeldelning
0,050" (1,27mm)
Färg
Blue
Delningsavstånd vid kortkant
0,100" (2,54mm)