69176-012LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-2383-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 69176-012LF |
Beskrivning | CONN RCPT HSG 12POS 2.54MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 12 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,100" (2,54mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 69176-012LF Modeller |
Kategori | Radmellanrum 0,100" (2,54mm) |
Kontakttyp Honuttag | Arbetstemperatur -40°C-105°C |
Antal positioner | Anmärkning Kontakter säljes separat |
Stigning 0,100" (2,54mm) | Basproduktens nummer |