69176-010LF
69176-010LF
69176-010LF
DigiKeys produktnummer
609-2382-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
69176-010LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
69176-010LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Polariseringsnyckel
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polyfenylen, modifierad
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,100" (2,54mm)