67013-015LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Molex
I lager: 0
Datablad
Höljen FFC, FPC Hölje för honkontakter kontakter 15 positioner 0,100" (2,54mm)
67013-015LF
DigiKeys produktnummer
609-67013-015LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
67013-015LF
Beskrivning
CONN FFC/FPC RCPT HSG 15POS 2.54
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
67013-015LF Modeller
Kategori
Stigning
0,100" (2,54mm)
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
FFC, FCB-tjocklek
0,31mm
Serie
Spänningsvärde
500 V
Förpackning
Bulk
Höljesmaterial
Polybutylentereftalat (PBT) (glasfylld)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Typ böjlig flat, flat flex
FFC, FPC
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonstyp
Hölje för honkontakter
Strömklassning (Ampere)
3 A