65846-010LF
65846-010LF
65846-010LF
DigiKeys produktnummer
609-3532-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
65846-010LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
65846-010LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)
Tillv.
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Fästtyp
Push-Pull
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Polariseringsnyckel
Kontakttyp
Honuttag
Isoleringsmaterial
Polyfenylen, modifierad
Antal positioner
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,100" (2,54mm)