Bilden för 65817-010LF är inte tillgänglig
65817-010LF
DigiKeys produktnummer
65817-010LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
65817-010LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,100" (2,54mm)
Kategori
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)
Tillv.
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Färg
Egenskaper
Fläns
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polyfenylen, modifierad
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,100" (2,54mm)