65240-014LF
65240-014LF
65240-014LF
DigiKeys produktnummer
609-1274-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
65240-014LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 14POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
14 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Blue 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
65240-014LF Modeller
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Stigning
0,100" (2,54mm)