65240-010LF
DigiKeys produktnummer
609-1270-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
65240-010LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Blue 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
65240-010LF Modeller
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Färg
Blue
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringsmaterial
Termoplast (glasfylld)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontakttyp
Honuttag
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Antal positioner
Basproduktens nummer
Stigning
0,100" (2,54mm)