55510-020LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 1 313
Datablad
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 3 529
Datablad
20 Positioner Uttag Kontakt 0,079" (2,00mm) Ytmontering Guld
55510-020LF
DigiKeys produktnummer
55510-020LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
55510-020LF
Beskrivning
CONN RCPT 20POS 0.079 GOLD SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Förpackning
Rör
Isoleringshöjd
0,177" (4,50mm)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
2A
Spänningsvärde
200V
Radmellanrum - hopkoppling
0,079" (2,00mm)