52601-S20-4LF
DigiKeys produktnummer
609-3594-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
52601-S20-4LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 20 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
52601-S20-4LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Isoleringshöjd
0,365" (9,27mm)