52601-G34-6 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 52601-G34-6-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 52601-G34-6 |
Beskrivning | CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 34 positioner 0,100" (2,54mm) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Terminering Lödmetall |
Tillv. | Fästtyp Push-Pull |
Serie | Kontaktlängd - hopkoppling 0,230" (5,84mm) |
Förpackning Bulk | Kontaktlängd - polstift 0,150" (3,81mm) |
Artikelstatus Föråldrad | Isoleringshöjd 0,365" (9,27mm) |