51721-10002004AALF
DigiKeys produktnummer
609-5039-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
51721-10002004AALF
Beskrivning
CONN HDR BLADE PWR 24POS EDGE MT
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 Kontakt Hållare, hanstift och blad Kortkant, genomgående hål, högervinklad Svart Bladström
Kategori
Monteringstyp
Kortkant, genomgående hål, högervinklad
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Terminering
Lödmetall
Serie
Kontaktlayout, typisk
20 signal, 4 ström
Förpackning
Tråg
Egenskaper
Kortlås, passguide
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling
Guld eller guld, GXT™
Kontaktdonstyp
Hållare, hanstift och blad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonsutförande
Bladström
Färg
Svart
Antal positioner
24
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-20°C-105°C
Stigning
0,100" (2,54mm)