51701-10002408CCLF
DigiKeys produktnummer
51701-10002408CCLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
51701-10002408CCLF
Beskrivning
CONN HEADER BLADE PWR 32POS PCB
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 Kontakt Hållare, hanstift och blad Genomgående hål Svart Bladström
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
51701-10002408CCLF Modeller
Kategori
Monteringstyp
Genomgående hål
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Terminering
Tryckmontering
Serie
Kontaktlayout, typisk
24 signal, 8 ström
Förpackning
Tråg
Egenskaper
Passguide
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling
Guld eller guld, GXT™
Kontaktdonstyp
Hållare, hanstift och blad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonsutförande
Bladström
Färg
Svart
Antal positioner
32
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-20°C-105°C
Stigning
0,100" (2,54mm)