20021321-00050T4LF
20021321-00050T4LF
20021321-00050T4LF
DigiKeys produktnummer
609-3780-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021321-00050T4LF
Beskrivning
CONN RCPT 50POS 0.05 GOLD SMD
Detaljerad beskrivning
50 Positioner Uttag Kontakt 0,050" (1,27mm) Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
20021321-00050T4LF Modeller
Isoleringshöjd
0,177" (4,50mm)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
2
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Radmellanrum - hopkoppling
0,050" (1,27mm)