20021311-00026T1LF
DigiKeys produktnummer
20021311-00026T1LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021311-00026T1LF
Beskrivning
CONN RCPT 26POS 0.05 GOLD PCB
Detaljerad beskrivning
26 Positioner Uttag Kontakt 0,050" (1,27mm) Genomgående hål Guld
EDA-/CAD-modeller
20021311-00026T1LF Modeller
Flash
Isoleringshöjd
0,173" (4,40mm)
Kontaktdonstyp
Kontaktlängd - polstift
0,094" (2,40mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Radmellanrum - hopkoppling
0,050" (1,27mm)