20021121-00016T8LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 4 037
Datablad
Similar
Harwin Inc.
I lager: 778
Datablad
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 16 positioner 0,050" (1,27mm)
20021121-00016T8LF
DigiKeys produktnummer
20021121-00016T8LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021121-00016T8LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 16POS 1.27MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
20021121-00016T8LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,120" (3,05mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld, GXT™
30,0µin (0,76µm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Stil
Spänningsvärde
125VAC