20021121-00010T1LF
DigiKeys produktnummer
609-6529-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021121-00010T1LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 10 positioner 0,050" (1,27mm)
EDA-/CAD-modeller
20021121-00010T1LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,120" (3,05mm)
Flash
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Stil
Spänningsvärde
125VAC