101R014FB110
DigiKeys produktnummer
609-101R014FB110TR-ND - Remsa och spole (TR)
609-101R014FB110CT-ND - Remsbit (CT)
609-101R014FB110DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
101R014FB110
Beskrivning
MICRO BTB CONNECTOR, P=0.35MM, S
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
101R014FB110 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
1mm
Antal positioner
14
Höjd över kort
0,031" (0,80mm)
Stigning
0,014" (0,35mm)