10162582-1134151LF
DigiKeys produktnummer
609-10162582-1134151LFTR-ND - Remsa och spole (TR)
609-10162582-1134151LFCT-ND - Remsbit (CT)
609-10162582-1134151LFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10162582-1134151LF
Beskrivning
CONAN LITE HEADER, 51 POSITION
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
51 Positionskontakt Plugg, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10162582-1134151LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide, plocka och placera
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Kontaktdonstyp
Plugg, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
4,15mm, 4,5mm, 5mm, 6mm, 7mm
Antal positioner
51
Höjd över kort
0,034" (0,86mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)