10159559-A30221RLF
DigiKeys produktnummer
609-10159559-A30221RLFTR-ND - Remsa och spole (TR)
609-10159559-A30221RLFCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10159559-A30221RLF
Beskrivning
COMBOSTAK VERTICAL RECEPTACLE 5P
Detaljerad beskrivning
40 (30 + 10 ström) Positioner Uttag Kontakt 0,031" (0,80mm) Ytmontering Guld eller guld, GXT™
EDA-/CAD-modeller
10159559-A30221RLF Modeller
Kategori
Fästtyp
Spärrlås
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Isoleringshöjd
0,303" (7,70mm)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Sammankopplade stackhöjder
9mm, 10mm, 11mm, 12mm
Spänningsvärde
100VDC