10156612-0200LF
10156612-0200LF
10156612-0200LF
DigiKeys produktnummer
609-10156612-0200LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10156612-0200LF
Beskrivning
CONN BOARD-IN HSG 2POS 2.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 Rektangulära kontakter - höljen Board-in Natural 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10156612-0200LF Modeller
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Genomgående hål, högervinklad
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Färg
Natural
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Kontakttyp
Stift
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Antal positioner
Basproduktens nummer
Stigning
0,079" (2,00mm)