10136353-04111LF
10136353-04111LF
10136353-04111LF
DigiKeys produktnummer
609-5244-2-ND - Remsa och spole (TR)
609-5244-1-ND - Remsbit (CT)
609-5244-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10136353-04111LF
Beskrivning
CONN RCPT 4POS 0.059 TIN SMD R/A
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4 Positioner Uttag Kontakt 0,059" (1,50mm) Ytmontering, högervinklad Tenn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10136353-04111LF Modeller
Kategori
Terminering
Tillv.
Fästtyp
Hasphållare
Serie
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Isoleringshöjd
0,250" (6,35mm)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Kontaktdonstyp
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontakttyp
Delad
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Stil
Kort till kabel/ledning
Egenskaper
Plocka och placera, mjuklodsretention
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
2A
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
100V