10127816-24LF
DigiKeys produktnummer
609-4844-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10127816-24LF
Beskrivning
CONN PLUG HSG 24POS 4.20MM
Detaljerad beskrivning
24 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Natural 0,165" (4,20mm)
EDA-/CAD-modeller
10127816-24LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,165" (4,20mm)
Tillv.
Monteringstyp
Panelmontering, snäppfäste
Fästtyp
Låsramp
Färg
Natural
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Glödtrådskompatibel
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,165" (4,20mm)