10127816-22LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Molex
I lager: 2 129
Datablad
22 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Natural 0,165" (4,20mm)
10127816-22LF
DigiKeys produktnummer
10127816-22LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10127816-22LF
Beskrivning
CONN PLUG HSG 22POS 4.20MM
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
10127816-22LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,165" (4,20mm)
Tillv.
Monteringstyp
Panelmontering, snäppfäste
Fästtyp
Låsramp
Färg
Natural
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Glödtrådskompatibel
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,165" (4,20mm)