10127815-18LF
DigiKeys produktnummer
609-4835-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10127815-18LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 18POS 4.20MM
Detaljerad beskrivning
18 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,165" (4,20mm)
EDA-/CAD-modeller
10127815-18LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,165" (4,20mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Fästtyp
Spärrhake
Färg
Natural
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Glödtrådskompatibel
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,165" (4,20mm)