10127717-14LF
DigiKeys produktnummer
609-10127717-14LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10127717-14LF
Beskrivning
CONN PLUG HSG 14POS 3.00MM
Detaljerad beskrivning
14 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Svart 0,118" (3,00mm)
EDA-/CAD-modeller
10127717-14LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,118" (3,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Fästtyp
Låsramp
Färg
Svart
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Glödtrådskompatibel
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,118" (3,00mm)