10126372-102LF
DigiKeys produktnummer
10126372-102LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10126372-102LF
Beskrivning
STD METRAL 5R PIP CNR
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Kontakt Uttag (honuttag) Kortkant, genomgående hål, högervinklad Natural
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10126372-102LF Modeller
Kategori
Monteringstyp
Kortkant, genomgående hål, högervinklad
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Terminering
Lödmetall
Serie
Egenskaper
Kortguide, kortlås
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld eller guld, GXT™
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Natural
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Strömklassning (Ampere)
1A
Antal positioner
30
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stigning
0,079" (2,00mm)
Spänningsvärde
1000VAC