10080054-013LF
DigiKeys produktnummer
10080054-013LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10080054-013LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 10 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10080054-013LF Modeller
Kategori
Terminering
Tryckmontering, lödning
Tillv.
Fästtyp
Hasplås/utstötare, kort
Serie
Kontaktlängd - hopkoppling
0,234" (5,94mm)
Förpackning
Tråg
Kontaktlängd - polstift
0,160" (4,06mm)
Artikelstatus
Aktiv
Övergripande kontaktlängd
0,629" (15,97mm)
Kontaktdonstyp
Isoleringshöjd
0,640" (16,26mm)