10056844-106ALF
DigiKeys produktnummer
609-10056844-106ALFTR-ND - Remsa och spole (TR)
609-10056844-106ALFCT-ND - Remsbit (CT)
609-10056844-106ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10056844-106ALF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 6 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10056844-106ALF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,236" (6,00mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,079" (2,00mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Isoleringshöjd
0,366" (9,30mm)