10033854-052FSLF
DigiKeys produktnummer
609-1008-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10033854-052FSLF
Beskrivning
CONN SKT SODIMM 200POS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
EDA-/CAD-modeller
10033854-052FSLF Modeller
Egenskaper
Kortguide, lås
Monteringsfunktion
Frånsida
Korttjocklek
0,039" (1,00mm)
Höjd
0,205" (5,20mm)