10033853-152FSLF
DigiKeys produktnummer
609-1007-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10033853-152FSLF
Beskrivning
CONN SKT SODIMM 200POS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
EDA-/CAD-modeller
10033853-152FSLF Modeller
Egenskaper
Lås
Monteringsfunktion
Normal, standard - övre
Korttjocklek
0,039" (1,00mm)
Höjd
0,205" (5,20mm)