10025026-10003TLF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-4699-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 10025026-10003TLF |
Beskrivning | CONN PCI EXP FMALE 164POS 0.039 |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 164 positioner Hona Kontakt PCI Express™ Guld 0,039" (1,00mm) Svart |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 10025026-10003TLF Modeller |
Kategori | Monteringstyp Kortkant, väggmontering |
Tillverkare Amphenol ICC (FCI) | Terminering Lödmetall |
Förpackning Tråg | Kontaktmaterial Kopparlegering |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktytbehandling Guld |
Korttyp PCI Express™ | Kontaktyta, tjocklek 30,0µin (0,76µm) |
Kön Hona | Kontakttyp Cantilever |
Antal positioner 164 | Färg Svart |
Korttjocklek 0,062" (1,57mm) | Flänsfunktion Grenslemonteringsöppning, ogängad, 0,079" (2,00mm) |
Antal rader 2 | Arbetstemperatur -55°C-85°C |
Stigning 0,039" (1,00mm) | Material - isolering Polyamid (PA), nylon (glasfylld) |