10018783-11101TLF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-1992-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 10018783-11101TLF |
Beskrivning | CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039 |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 64 positioner Hona Kontakt PCI Express™ Guld 0,039" (1,00mm) Svart |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 10018783-11101TLF Modeller |
Kategori | Egenskaper Kortlås, låsramp |
Kön Hona | Kontaktyta, tjocklek 15,0µin (0,38µm) |
Antal positioner/bricka/rad 11; 21 | Kontakttyp Cantilever |
Antal positioner 64 | Färg Svart |
Korttjocklek 0,062" (1,57mm) | Arbetstemperatur -55°C-85°C |
Antal rader 2 | Material - isolering Polyamid (PA), nylon (glasfylld) |
Stigning 0,039" (1,00mm) | Basproduktens nummer |