10018783-10202TLF
10018783-10202TLF
10018783-10202TLF
DigiKeys produktnummer
609-1979-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10018783-10202TLF
Beskrivning
CONN PCI EXP FMALE 98POS 0.039
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
98 positioner Hona Kontakt PCI Express™ Guld 0,039" (1,00mm) Svart
EDA-/CAD-modeller
10018783-10202TLF Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Antal positioner
98
Korttjocklek
0,062" (1,57mm)
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Stigning
0,039" (1,00mm)