10018783-10200TLF
DigiKeys produktnummer
609-1977-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10018783-10200TLF
Beskrivning
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
36 positioner Hona Kontakt PCI Express™ Guld 0,039" (1,00mm) Svart
EDA-/CAD-modeller
10018783-10200TLF Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Antal positioner
36
Korttjocklek
0,062" (1,57mm)
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Stigning
0,039" (1,00mm)