MDBRA26PEAN0 Back
MDBRA26PEAN0
MDBRA26PEAN0
MDBRA26PEAN0
DigiKeys produktnummer
MDBRA26PEAN0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MDBRA26PEAN0
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MDBRA26PEAN0 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Zink (nickelpläterad)
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
50µin (1,27µm)
Förpackning
Tråg
Ingångsskydd
IP68 - dammtät, vattentät
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
200V
Antal rader
3
Färg
Svart
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A) hög densitet
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-40°C-105°C